! O Facebook Pazarlama geldiğinde kaybettiniz? Bu ipuçları size yol gösterecektir

Facebook hakkında bir şeyler duyarsınız Bugün nereye olursa olsun gibi görünüyor. Herkes ne kadar yaşlı veya genç oldukları bir sayfa var gibi görünüyor. Facebook pazarlama içine almak için iyi bir fikir olduğu anlamına gelir. Bu konuda biraz daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız bu makaleyi sonuna kadar okuyun. Size bugün gidip hiçbir madde gibi, Facebook hakkında bir şeyler duyarsınız görünüyor. Herkes ne kadar yaşlı veya genç oldukları bir sayfa var gibi görünüyor. Facebook pazarlama içine almak için iyi bir fikir olduğu anlamına gelir. Bu konuda biraz daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız bu makaleyi sonuna kadar okuyun.

facebook advertising

Facebook Insights iyi kullanın. Sen uzandı kaç kişi hakkında bir fikir edinmek için haftalık bazda bu özelliği ziyaret etmelisiniz. Her güncellemeler yanı sıra uzandı kullanımların haftalık sayıda ayrıntılı sayılarını almak mümkün olacaktır.

Mevcut tabanını ihmal etmeyin. Bazı pazarlamacılar yeni abone alma yerine onların exist seyirci bakımı odaklanmak. gerçekten büyük Facebook pazarlama sonuçlar için buna saygı duyulur bilen bir seyirci çekmek için önemlidir. Bu çok ödüllendirici, yani hayran kitlenizi ihmal etmeyin.

Facebook reklamları şansınızı deneyin. Bu çok etkili bir şekilde ürünlerinizi tanıtmak için yardımcı olacaktır. Satın alınan reklamlar büyük bir fark yaratabilir. Bunlar pahalı değildir ve büyük bir fark yaratabilir.

Tanıtılan Mesajını kullanmak istiyorsanız, geçerli hayran kitlesi ile böylece sadece yapmak. olmayan bir fan "Tanıtılan" gördüğü zaman, onlar bir "Sponsor Reklam" olduğunu düşünüyorum ve buna tıklamamayı eğilimindedir. ve açıkçası böyle, onlar zaten sizin kim olduğunuzu ve ne yaptığınızı olarak Geçerli fanlar bu şekilde düşünmek olmaz.

Facebook sayfasında Twitter hesabınızı bağlayın. Bu sosyal medya hesapları hem mesajlarınızı düzene yardımcı olacaktır. Twitter 'da yayın yayınınız aynı zamanda Facebook sayfasında eş zamanlı olarak yayınlanır. Bu, tek bir yazı yapmak için her iki site üzerine zaman ve imzalanması zahmetinden kurtarır.

facebook advertising

, Hiç, hiç Facebook'ta hayranları için ödeme asla! Hayranlarınızın sayfasında yapan ya da olmasın, ve sayfanızı kontrol etmeyenler var daha fanlar, kötü senin EdgeRank olacak eğer Facebook söyleyebilir. Gerçekten ürünlerinde ilgilenen fanlar istiyorum, bu yüzden onları doğal olarak gelsin.

Sen sosyal medya güncellemeleri abone müşterileri ikna için güçlü bir argüman seçmelisiniz. İnsanlar Facebook pazarlama kampanyası katılmadan bir değer görmem gerekiyor. Sen mesela bir emir tamamlamadan önce Facebook kampanyası abone müşterilerine küçük acil indirim sunabilir.

Facebook dışarıda pek çok sosyal medya sitelerinden biridir. Birçok kişi Facebook kullanıyor olsa da, hedef kitlenizin hem siteyi kullandığından emin olun. kampanyanızı başlamadan önce onlar en kullandığınız sosyal ağlar hakkında bilgi edinmek için hedef pazar araştırma deneyin.

İnsanlar çok sizin tarafınızdan doymuş hissetmeye başlayacağını Facebook sayfasında Yazar hakkında daha fazla bilgi çok göndermeyin. Onlara düşünmek şeyler vermek, bu yüzden biraz boşluk her gönderme arasında akmasına izin vermek istiyorum. Facebook'tan yeni sayfa sahipleri bir veya iki kez bir haftadan daha fazla göndermek önerir.

Eğer giysi veya seminer, gece kulüpleri ya da peyzaj hizmetlerini pazarlama olsun, Facebook yapmak ya da zarar verebilir. Sağ İşlem tamamlandığında, bir sosyal medya kampanyası size büyük kar kazançlar getirebilir. Bu makaleyi okuduktan sonra aklınıza bilgi, bir iyi düşünülmüş Facebook kampanyasına başarı sayesinde bulmasına yardımcı olmalıdır. Gerçekten sen başlamak için burada öğrendiklerinizi kullanırsanız bir Facebook pazarlama kampanyası başlatmak o kadar da zor değil mi?. hemen sonucu olsa da, bunun sabır ve zaman alacağını hatırlamak zorunda. Sadece yavaş başlatmak ve ilerledikçe öğrenmek ve hiçbir sorun iyi yapıyor olması gerekir. bunu yakalar ve herkes yararlanarak başlar. Bugün tam anlamıyla Facebook'ta şirketlerin milyonlarca var: bekliyorsun Ne

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “! O Facebook Pazarlama geldiğinde kaybettiniz? Bu ipuçları size yol gösterecektir”

Leave a Reply

Gravatar